Ursus Logistic Center – nowoczesne centrum logistyczne z dogodną lokalizacją

MAKY_OREL / Pixabay

Ursus Logistic Center to nowoczesne centrum logistyczne, które ze względu na swoją dogodną lokalizację cieszy się coraz większą popularnością wśród firm z sektora logistycznego i przemysłowego. Zlokalizowane w Warszawie, na terenie Włoch, oferuje szereg rozwiązań i udogodnień, które przyciągają nowych klientów i zachęcają do nawiązania współpracy.

  1. Lokalizacja Ursus Logistic Center

Centrum logistyczne Ursus znajduje się w warszawskiej dzielnicy Włochy, co sprawia, że jest ono bardzo dobrze skomunikowane z innymi miastami i miejscami w Polsce. W pobliżu znajduje się Wieżowiec Skyliner oraz stacja kolejowa Warszawa Zachodnia, co ułatwia transport towarów i przyspiesza proces ich dystrybucji.

  1. Rozwiązania i udogodnienia oferowane przez Ursus Logistic Center

Centrum logistyczne Ursus to nie tylko dobra lokalizacja, ale również wiele rozwiązań i udogodnień, które są przydatne w codziennej pracy firm z sektora logistycznego i przemysłowego. Oto kilka z nich:

  • Hala o powierzchni 18 000 m2 z możliwością rozbudowy
  • Doki załadunkowe
  • Składy magazynowe z systemami zarządzania i monitorowania towarów
  • Powierzchnie biurowe i socjalne
  • Ochrona i monitoring 24/7
  1. Elastyczność i dostosowanie do potrzeb klienta

Jednym z największych atutów Ursus Logistic Center jest fakt, że centrum to jest w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki elastyczności i możliwościom rozbudowy, Ursus może pomóc w zapewnieniu custum-made rozwiązań logistycznych dla swoich klientów.

  1. Referencje i rozpoznawalność Ursus Logistic Center

Ursus Logistic Center cieszy się już sporym uznaniem wśród firm z sektora logistycznego i przemysłowego. Firma wybrana została m.in. przez Clarion Partners Europe na jedno z pięciu najlepszych centrum logistycznych w Polsce. Także inni klienci, którzy korzystają z usług Ursus, wychwalają profesjonalizm i jakość świadczonych usług.

  1. Perspektywy rozwoju Ursus Logistic Center

Mimo że Ursus Logistic Center jest już teraz jednym z wiodących centrów logistycznych w Polsce, firma planuje rozwój i poszerzanie swojej oferty. Planowane są m.in. kolejne inwestycje w zakresie infrastruktury, takie jak rozbudowa hal magazynowych czy modernizacja terenu przedsiębiorstwa. To czyni z Ursus Logistic Center jedno z najbardziej perspektywicznych centrów logistycznych w Polsce.